Jak se stát ověřeným uživatelem na Badoo?Mezi zajímavá vylepšení, kterými se Badoo částečně odlišuje od konkurenčních sociálních sítí a seznamek, je možnost stát se ověřeným uživatelem. Jak se můžeme ověřeným uživatelem stát a jaké výhody tento status přináší? Ověřeným uživatelem se může stát každý zaregistrovaný uživatel sociální sítě Badoo.com a nestojí to ani korunu. K tomu, abychom i my mohli mít na svém profilu ikonku signalizující tento status můžeme využít celkem čtyř možností k ověření našeho profilu –  ověřením čísla našeho mobilního telefonu, propojením s Facebookem, propojením s Google+ a aktivací Super Moci. Stačí náš účet ověřit pomocí dvou z těchto čtyř způsobů a jsme ověřeným uživatelem. U ověření přes mobilní telefon postupujeme tak, že klikneme u položky Číslo mobilu na odkaz Ověřit a následně vyplníme číslo svého mobilu. Vzápětí nám na něj přijde SMS zpráva, kterou ještě musíme potvrdit a tím je tento krok hotový. Ještě jednodušší je pak ověření přes náš účet na Facebooku nebo Google +. Pokud už máme Super Moc aktivovanou, tak se nám tato informace automaticky zobrazí i v boxu Ověřování a nemusíme už u této položky na nic klikat. Být ověřeným uživatelem na síti Badoo.cz je rozhodně výhodou a znamená to větší šanci na seznámení – náš profil pak působí mnohem důvěryhodněji a ostatní lidí mají mnohem větší jistotu, že se jedná skutečně o nás a ne o falešný profil. To, že má někdo status ověřeného uživatele poznáme podle toho, že na jeho profilové fotce je v pravém horním rohu zelený trojúhelníček se symbolem fajfky (zaškrtnutí).

Badoo přihlášení k placeným službám

Základní Badoo přihlášení je naprosto zdarma a nic za něj platit nemusíme. Pokud ale chceme mít oproti ostatním registrovaným uživatelům výhodu, můžeme si předplatit speciální funkce, jako je např. Super Moc, Světla reflektorů nebo Vystupte na špici. Kredity na Badoo si můžeme dobít pomocí platební karty, SMS zprávy nebo Paysafe card.

Badoo přihlášení a Facebook přihlášení – v čem je rozdíl?

Přihlášení na Badoo a na Facebook má některé společní prvky, ale v mnoha věcech se odlišuje. Jaký je mezi nimi rozdíl a v čem je výhoda Badoo přihlášení? Velké rozdíly jsou už v samotné registraci k těmto službám, kde každá síť vyžaduje trochu jiné údaje a hlavně má jiné podmínky. Zatímco na Facebook se mohou přihlásit všichni ti, kteří už oslavili své třinácté narozeniny, u Badoo je minimální požadovaný věk stanoven až na osmnáct let. Co se týká údajů při registraci, tak mezi hlavní rozdíly patří také to, že zatímco u Facebooku vyplňujeme jak křestní jméno, tak příjmení, u Badoo.cz se zadává pouze naše křestní jméno. Společné je pak to, že v obou případech vyplňujeme hned v úvodním registračním formuláři datum narození. U Facebooku pak ale tento údaj můžeme před ostatními uživateli skrýt. Další společnou položkou je zadání pohlaví uživatele. Rozdíl je pak u hesla – zatímco u Facebooku vyplňujeme naše přihlašovací heslo sami, tak u Badoo žádné heslo při registraci nezadáváme, ale po jejím dokončení nám přijde nové heslo e-mailem. Můžeme si ho však kdykoliv sami změnit a nastavit si takové, které nám bude vyhovovat a dokážeme si ho snadno zapamatovat. Samotné Badoo přihlášení, pokud se přihlašujeme klasickým způsobem, je úplně stejné jako u Facebooku – vyplňuje se zde naše e-mailová adresa, pod kterou jsme se zaregistrovali a přihlašovací heslo. Zásadní rozdíl je ovšem v tom, že na Badoo.com se můžeme přihlásit i jinými způsoby a to přes naše účty u jiných sítí – a to jednak Facebook, dále Google+, MSN, nebo ruské sociální sítě.Jak k Badoo, tak k Facebooku se samozřejmě můžeme přihlašovat i z tabletů a mobilních telefonů, pro které existuje celá řada aplikací. Pro Facebook jich bylo vytvořeno podstatně víc, mimo jiné i samostatné aplikace pro Facebook chat, pro Badoo je jich podstatně méně. Každopádně základní aplikace jak pro FB, tak pro Badoo jsou zcela zdarma, pouze některé specializované s nadstandardními funkcemi jsou placené.

 Je Badoo přihlášení bezpečné?

Jednou z otázek, kterou si uživatelé sociálních sítí kladou je, jestli je přihlášení k jejich profilům na těchto stránkách bezpečné. Aby používání Badoo seznamky pro nás bylo naprosto bezpečné a bez rizik, je potřeba dodržovat určitá pravidla. Prvním a základním pravidlem, které se týká nejen Badoo přihlášení, ale obecně přihlašování ke všem sociálním sítím a jiným internetovým stránkám, je mít nastavené bezpečné heslo, u kterého tak nebudeme muset mít strach, že na něj někdo přijde. Aby naše heslo bylo bezpečné, musíme ho vybrat tak, abychom tím co nejvíce ztížili práci případných hackerům. Heslo by nemělo být sestaveno pouze z písmen nebo pouze z číslic, ale písmenka a čísla by se v něm měly vzájemně kombinovat. V ideálním případě by pak heslo bylo sestavené z malých i velkých písmen, číslic a případně dalších znaků. Pokud jde o délku našeho přihlašovacího hesla, tak by nemělo být příliš krátké, naopak čím delší heslo zvolíme, tím bude bezpečnější. Důležité je také si heslo buď někam poznamenat pro případ, že bychom na něj zapomněli a nebo ho prostě zvolit tak, abychom si ho dokázali zapamatovat, ovšem při respektování základních pravidel pro tvorbu přihlašovacího hesla. Rozhodně bychom pak neměli naše heslo sdělovat nikomu jinému a to ani našim kamarádům a přátelům.

Další důležité téma, které se týká bezpečnosti Badoo přihlášení, souvisí s komunikací s ostatními uživateli. Pokud si píšeme s cizím člověkem, kterého osobně neznáme, musíme být velmi opatrní a dávat si pozor na to, co o sobě sdělujeme. Neměli bychom tak říkat žádné důvěrné a osobní informace a v žádném případě nesdělovat např. naši přesnou adresu, kde bydlíme, rodné číslo apod. Stejně tak v žádném případě nikomu cizímu na seznamce, ať už je to Badoo.com nebo kterákoli jiná, nesdělujeme např. číslo platební karty a jiné údaje tohoto typu. Mezi další doporučení pro chování na stránkách, jako je Badoo.com patří to, abychom nepoužívali žádná kontroverzní nebo provokující jména – nejlepší je používat zde pouze naše pravé křestní jméno, čímž nemůžeme nic pokazit. Pokud při psaní si s jiným uživatelem zjistíme, že se k nám chová urážlivě, obtěžuje nás atd. tak můžeme využít možnosti nahlášení porušení pravidel a informovat tak tým Badoo.com. Stejně tak si můžeme daného člověka snadno zablokovat a on už nás dále nebude moci kontaktovat. Další rady se týkají situace, kdy už si s někým delší dobu píšeme a chceme se s takovým člověkem osobně setkat. Pokud se setkáme s někým, koho známe jen z internetové seznamky, musíme být velmi opatrní. Určitě je dobré si s dotyčným nejdříve např. telefonovat, ať už přes Skype nebo mobilním telefonem. První schůzku bychom si pak měli sjednat na veřejném místě, kde je hodně lidí a za denního světla. Zároveň bychom o tom, že si dáváme schůzku s někým ze seznamky, měli říct někomu z našich blízkých, aby o nás věděli.

Co je na Badoo zakázáno?

Každá  internetová seznamka má svoje pravidla, která je nutné dodržovat, pokud nechceme, aby nám náš účet byl nenávratně smazán. Svoje pravidla má i Badoo.cz a tak bychom se s nimi předtím, než se zaregistrujeme a provedeme první Badoo přihlášení, měli seznámit. Základním pravidlem je, že na Badoo bychom se měli chovat k ostatním stejně, jako v reálném životě. Nesmíme tedy ostatní nijak obtěžovat a chovat se k nim vulgárně nebo agresivně. Dalším důležitým pravidlem, které je nutno na stránkách Badoo.com dodržovat, je zákaz nahrávání nevkusných a pornografických fotek a videí. K těmto účelům slouží spousta jiných stránek, mezi které ale Badoo seznamka nepatří, takže i na to je třeba před registrací myslet. Samozřejmě je zde zakázáno provádět jakoukoli nelegální činnost, v tom se Badoo.cz nijak neliší od běžného života.Další činnost, které se na Badoo seznamce musíme vyvarovat, je rozesílání řetězových nebo zkopírovaných nevyžádaných zpráv a obecně jakékoliv spamování ostatních uživatelů. V případě, že některé z těchto pravidel porušíme, dochází nejdříve k varování, ale pokud se porušení pravidel opakuje, může dojít až ke krajnímu řešení a tím je trvalé smazání našeho účtu.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!