Kteří lidé se přihlašují na Badoo?Na Badoo.com se přihlašují lidé prakticky všech věkových kategorií (s výjimkou lidí do 18 let, kteří se na Badoo registrovat nesmí). Badoo.cz používají muži i ženy z celého světa a protože se jedná o největší internetovou seznamku, chodí sem především lidé, kteří se chtějí seznámit – ať už za účelem vážného vztahu nebo přátelství. Každým dnem se na Badoo přihlašují tisíce a tisíce nových uživatelů z celého světa a jejich počet už přesáhl 182 milionů. Na aktuální počet registrovaných uživatelů se pak můžeme kdykoliv podívat na titulní stránce této sociální sítě. Kromě počtu registrovaných lidí si také můžeme zobrazit počet uživatelů, kteří jsou právě online. Pokud jde o konkrétní země, ve kterých je Badoo nejvíce populární, tak mezi ně patří např. Brazílie, Španělsko nebo Itálie. I u nás v České republice je na Badoo zaregistrovaných mnoho lidí, ale celá řada z nich na této síti není aktivních. I tak je zde ale vysoká šance na seznámení, kterou můžeme ještě výrazně zvýšit, pokud si zakoupíme Badoo kredity, díky kterým budeme moci využít speciální funkce.

Rozdíl mezi Badoo a jinými sociálními sítěmi

Základní a největší rozdíl mezi Badoo a jinými sociálními sítěmi spočívá v tom, že Badoo je určeno především k seznamování. Např. oproti Facebooku, kde by si jeho uživatelé měli přidávat jen ty kontakty, které už znají z reálného světa, tak Badoo seznamka naopak slouží k tomu, abychom se zde seznámili s novými lidmi. Další rozdíl spočívá v množství funkcí, které Badoo svým uživatelům po přihlášení nabídne. Zatímco jiné sociální sítě umožňují třeba hraní různých online her, uživatelé se mnou přidávat do různých skupin nebo se stávat fanoušky stránek, u Badoo tolik funkcí nenajdeme – všechny funkce jsou zde výhradně za účelem snadného a rychlého seznamování. Rozdíl je také v minimálním věku potřebném pro Badoo přihlášení. Zatímco u jiných sociálních sítí je tento věk nižší, např. 13 let, u Badoo je podmínkou registrace minimální věk 18 let. Služba Badoo je tak určená pouze pro dospělé uživatele a nikoli pro děti.

 Rozdíl mezi Badoo a jinými seznamkami

Už jsme si řekli, že Badoo je vlastně největší a nejrozsáhlejší internetovou seznamkou na světě. Je na něm více než 180 milionů registrovaných uživatelů a jejich počet neustále stoupá. Rozdíl ve srovnání s jinými seznamkami je tak právě v počtu uživatelů, ve kterém nemohou ostatní seznamky Badoo konkurovat. Oproti některým seznamkám (u nás např. seznamka Štěstí) má pak Badoo tu velkou výhodu, že registrace na něj je zdarma a uživatelé nemusí za služby této sítě nic platit. Dalším rozdílem oproti běžným seznamkám je také to, že Badoo je celosvětová síť, na které tak můžete najít nové lidi nejen z blízkého okolí, ale klidně třeba až z druhého konce planety. Na rozdíl od většiny běžných seznamek má také Badoo vlastní samostatné aplikace pro všechny typy chytrých telefonů – můžete tak tuto síť snadno používat i ve svém mobilu, ať už jste kdekoli. No a posledním rozdílem je možnost přihlášení nejen klasickým způsobem pomocí e-mailu a hesla, ale také přes Facebook, Google nebo jiné služby, což většina klasických internetových seznamek neumožňuje. Badoo tak má ve srovnání s běžnými internetovými seznamkami spoustu předností a  pokud se chceme seznámit, určitě se nám vyplatí jeho služby alespoň vyzkoušet.

Badoo přihlášení v České republice

Česká republika je jednou ze 180 zemí světa, ve kterých jsou služby Badoo.com dostupné a zároveň čeština patří mezi jeden z 41 jazyků, do kterých je sociální síť Badoo.cz přeložena. I když v Česku není Badoo tolik populární jako např. v zemích Latinské Ameriky, i u nás je velké množství lidí, kteří tuto seznamku používají a našli si díky ní nového partnera nebo kamaráda. V současné době jsou tak na Badoo v Česku registrovány desítky tisíc uživatelů a jejich počet neustále roste.

Badoo přihlášení v ostatních zemích

Sociální síť Badoo, která je určená především k seznamování funguje ve 180 zemích světa. Je přeložena do více než 40 jazyků včetně češtiny a slovenštiny a dnes už je na ní zaregistrovaných více než 182 milionů uživatelů. Jejich počet neustále rychle stoupá a denně se na tuto seznamku zaregistruje až 125 tisíc lidí z celé planety. Největší oblibu má tato stránka v zemích Jižní Ameriky, zvláště pak v Brazílii. Z evropských zemí je pak Badoo hodně populární zejména ve Francii, Itálii a Španělsku. V Brazílii a Španělsku je pak na Badoo registrovaný každý osmý uživatel internetu.

Badoo.com a kredity

Základní funkce Badoo seznamky jsou zdarma a uživatelé za ně nemusí nic platit, ale pro ty, kteří chtějí něco navíc a chtějí zvýšit svoje šance na seznámení, nabízí Badoo prémiové funkce. Tyto funkce už ale nejsou zdarma a k jejich aktivaci je potřeba použít speciální Badoo kredity. Kredity je možné zaplatit např. platební kartou nebo prostřednictvím placené smsky. Na jeden nákup je možné dobít si kredity ve výši 100, 550, 1250 nebo 2750 Badoo kreditů. V nastavení služby je také možné aktivovat si funkci automatického dobíjení, která automaticky doplní vaše kredity v momentě, kdy jejich počet klesne pod 200. Jaké konkrétní funkce si pak za Badoo kredity můžeme aktivovat? První speciální funkcí, kterou si můžeme koupit za kredity, jsou Světla reflektorů. Díky této placené funkci se bude naše fotka ukazovat v horní liště stránek uživatelů z našeho okolí. Pro aktivaci této funkce přejdeme na stránku Popularity, poté klikneme na tlačítko Vstoupit do Světel reflektorů a vybereme, která fotku chceme aby se ostatním zobrazovala. Pak už jen zvolíme způsob platby a pokračujeme dle instrukcí na monitoru. Druhá prémiová funkce, kterou si za Badoo kredity můžeme koupit, se jmenuje Vystupte na špici. Díky ní můžeme výrazně zviditelnit náš profil, který se tak bude ostatním uživatelům ukazovat na jednom z předních míst a tím tak zvýšíme naši šanci na seznámení. Pro aktivaci této funkce přejdeme na stránku Popularity a klikneme na tlačítko Vystupte na první místo ve výsledku vyhledávání. Pak si vybereme způsob platby a pokračujeme podle instrukcí na monitoru. Pomocí Badoo kreditů ale můžeme využít i další služby. Můžeme za ně např. koupit jinému uživateli dárek, který se pak zobrazí na jeho profilu, můžeme si nastavit aby se naše fotka častěji zobrazovala ve hře Setkání a pomocí kreditů lze také navýšit denní limit kontaktů a to až o dvacet dalších lidí. Kredity pro Badoo přihlášení si můžeme zakoupit nejen na klasické verzi pro počítače, ale jejich nákup můžeme realizovat i na aplikacích pro všechny typy mobilních telefonů s připojením na internet. V případě, že máme s nákupem těchto kreditů jakékoli potíže, je třeba se obrátit na tým péče o zákazníky, který nám tento problém pomůže vyřešit.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!