Přihlášení na BadooAsi nejčastěji se lidé na sociální síť Badoo.cz přihlašují ze svých osobních počítačů nebo notebooků. Možností, jak provést toto Badoo přihlášení je hned několik. Můžeme se přihlásit buď klasickým způsobem zadáním e-mailu a hesla a nebo můžeme zvolit snadné a rychlé přihlášení přes Facebook, Google, MSN, Yahoo nebo některé ruské sociální sítě. Před naším prvním Badoo přihlášením se ale na tyto stránky musíme nejdříve zaregistrovat. Abychom se mohli přidat k síti Badoo, musíme splňovat jednu základní podmínku a tou je věk minimálně 18 let. Na rozdíl od Facebooku, kde je minimální věková hranice stanovena na 13 let, tak na Badoo.com je tento věk vyšší – souvisí to i s tím, že Badoo seznamka není klasická sociální síť, kam si přidáváte svoje kamarády a známé, ale je určená především k seznamování s novými lidmi. K registraci také musíme mít funkční e-mailovou adresu, ale tu už má dnes téměř každý. Pokud ji nemáme, můžeme si ji snadno založit třeba na Seznamu nebo Gmailu a zabere nám to jen pár minut. Na rozdíl od Facebooku u Badoo registrace nezadáváme žádné heslo – to nám Badoo pošle e-mailem a teprve potom si ho můžeme sami změnit a používat při Badoo přihlášení takové heslo, které nám bude vyhovovat a budeme si ho pamatovat.

Badoo přihlášení na mobilech s Androidem

Pokud používáme Badoo a jsme zároveň majitelem mobilního telefonu s operačním systémem Android, určitě nás potěší fakt, že si do svého mobilu můžeme stáhnout bezplatnou aplikaci pro snadnější a pohodlnější používání této seznamky. Stáhnout si ji můžeme buď přímo z obchodu Google Play a nebo ze stránek Badoo na adrese http://badoo.com/mobile/android/. Na této adrese stačí zadat číslo našeho telefonu, kliknout na Poslat odkaz a odkaz ke stažení nám přijde smskou od Badoo. Ke stažení můžeme použít také QR kód. Aplikace Badoo pro Android je dostupná pro telefony s Androidem od verze 2.1, takže pro drtivou většinu těchto telefonů. Kromě základní bezplatné aplikace je v obchodě Google Play k dispozici také placená verze pod názvem Badoo Premium, která stojí 57,60 Kč a její součástí je funkce Super Moc na jeden týden.Badoo přihlášení na ostatních typech smartphonů

Kromě mobilních telefonů s operačním systémem Android můžeme Badoo používat i na zbylých typech smartphonů – tedy na iPhonech, které mají operační systém iOS, dále na mobilech s operačním systémem Windows Phone a také na Blackberry mobilech, které však v Česku nejsou moc rozšířené. Pro všechny tyto typy mobilních telefonů existuje samostatná aplikace, kterou si můžeme stáhnout buď v příslušných obchodech (iTunes, Windows Phone Store nebo App World) nebo přímo ze stránek Badoo pod odkazem http://badoo.com/mobile/. Na této stránce stačí zadat číslo našeho mobilu a kliknout na Poslat odkaz a vzápětí nám přijde smska s odkazem pro stažení příslušné mobilní aplikace.Všechny tyto aplikace jsou samozřejmě zcela zdarma.

Badoo přihlášení přes Facebook

Na spoustu internetových stránek se dnes můžeme přihlásit prostřednictvím Facebooku a mezi tyto stránky patří i Badoo. Přihlášení přes facebookový účet na Badoo je rychlé a snadné a navíc pokud si náš účet na Badoo.com propojíme s účtem na Facebooku, má to pro nás ještě jednu výhodu – můžeme se pak stát ověřeným uživatelem a působíme tak důvěryhodněji a stoupne tak i naše šance na seznámení.

Badoo přihlášení přes Google+

Možností, jak provést Badoo přihlášení je více a patří mezi ně i přihlášení přes účet na Google+. Pokud nemáme účet na Facebooku a dáváme přednost právě této sociální síti, můžeme se přihlásit jednoduše přes svůj účet. Badoo přihlášení přes Google+ provedeme tak, že na titulní stránce Badoo.com najedeme v přihlašovacím formuláři, který je na pravé straně, na tlačítko se symbolem šipky dolů a klikneme na položku Google. Poté se nám otevře nové okno, ve kterém nás Badoo.cz požádá o dvě povolení – povolení ke zobrazení základních informací o účtu a povolení ke zobrazení naší e-mailové adresy. Klikneme na tlačítko Přijmout a vyplníme pár základních údajů, jako je datum narození, pohlaví nebo místo bydliště. Pak klikneme na tlačítko Pusť mě dál!

Badoo přihlášení přes MSN

Další možností, jak se přihlásit na náš profil na Badoo.com je využít účet, který máme u Microsoftu. U Badoo přihlášení přes MSN postupujeme podobně jako u Googlu. Nejdříve si tedy zobrazíme titulní stránku Badoo, pak najedeme v přihlašovacím formuláři na ikonku šipky dolů a vybereme možnost MSN. Po kliknutí na tuto položku se nám otevře nové okno, ve kterém musíme vyplnit e-mailovou adresu našeho Microsoft účtu + heslo a pak klikneme na tlačítko Přihlásit. Přihlášení lze provést i pomocí kódu na jedno použití, pokud klikneme na příslušný odkaz. Tento kód nám bude odeslán prostřednictvím smsky na telefonní číslo, které jsme spojili s naším účtem u Microsoftu.

Badoo přihlášení přes ruské sociální sítě

Sociální síť a největší internetová seznamka na světě Badoo.com má velké množství zaregistrovaných uživatelů i v Rusku. Uživatelé z této země tak mají možnost provést Badoo přihlášení nejen klasickým způsobem pomocí e-mailové adresy a hesla, nebo přes Facebook, MSN či Google+, ale mohou využít také přihlášení přes ruské sociální sítě a to konkrétně vk.com a odnoklassniki.ru. Badoo přihlášení přes tyto stránky pak probíhá stejným způsobem, jako je tomu u Facebooku, Googlu a MSN. Nejdříve tedy najedeme myší na šipku v registračním formuláři a pak vybereme příslušnou sociální síť, na které máme účet. U vk.com následně vyplníme své telefonní číslo nebo e-mail a heslo a poté klikneme na tlačítko Přihlásit se. U odnoklassniki.ru postupujeme podobným způsobem.

Jak provést první Badoo přihlášení?

Stejně jako jinde, tak i u Badoo.com platí, že před prvním přihlášením je nejdříve potřeba provést registraci, kde vyplníme několik základních údajů o naší osobě, a teprve poté se můžeme poprvé přihlásit na náš nový účet. Registrace na Badoo.cz je jednoduchá a musíme v ní vyplnit pouze několik málo údajů. Na rozdíl od jiných stránek Badoo seznamka nevyžaduje, abychom uváděli naše příjmení, ale stačí nám vyplnit pouze křestní jméno. Co ale musíme vyplnit vždy, je datum našeho narození, pohlaví, nejbližší město a hlavní účel, za jakým se na Badoo registrujeme. Všechny tyto položky pak ale můžeme kdykoliv změnit v nastavení, takže pokud něco vyplníme omylem špatně, můžeme to později napravit a údaje přepsat na ty správné.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!